Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Sekretariaty studenckie

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Sekretariaty studenckie

Sekretariat ds. studiów stacjonarnych

Uwaga! zmiana godzin otwarcia sekretariatu ds. studenckich
od dnia 12.10.2015 r.
 
Sekretariat ds. studenckich będzie czynny
według następującego harmonogramu
 
poniedziałek   10:00 – 14:00
wtorek            10:00 – 14:00
środa              nieczynne
czwartek        11:00 – 15:00
piątek             10:00 – 14:00
 

Mgr Dorota Chmielnicka - Kierownik

tel. 12 663 14 03
pokój 43
e-mail: dorota.chmielnicka@uj.edu.pl

Danuta Kowalczyk

tel. 12 663 14 28
pok. 43
e-mail:  danuta.1.kowalczyk@uj.edu.pl

Mgr Daria Marchewka

pok. 43
tel. 12 663 13 21  
e-mail: daria.marchewka@uj.edu.pl

Mgr Katarzyna Nęcek

tel. 12 663 13 23
pokój 44
e-mail: katarzyna.necek@uj.edu.pl

Mgr Renata Pińkowska

tel. 12 663 13 23
pokój 44
e-mail:renata.pinkowska@uj.edu.pl

Mgr Marcin Sosik

tel. 12 663 13 23
pokój 44
e-mail: m.sosik@uj.edu.pl

Mgr Agnieszka Uszko

tel. 12 663 14 51
pokój 1
e-mail: agnieszka.uszko@uj.edu.pl

Pomoc materialna dla studentów i doktorantów

mgr Elżbieta Barczyńska

tel. 12 663 14 51
e-mail: elzbieta.barczynska@uj.edu.pl ul. Gołębia 18
pokój 1

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 10.00 - 14.00
Wtorek          10.00 - 14.00
Czwartek       11.00 – 15.00
Piątek            10.00 – 14.00
Sobota           10.00 -14.00

Sekretariat ds. studiów podyplomowych

Mgr Marcin Sosik

tel. 12 663 13 23
pokój 44,
e-mail: marcin.sosik@uj.edu.pl

Mgr Renata Pińkowska

tel. 12 663 1323
pokój 44
e-mail:renata.pinkowska@uj.edu.pl

ul. Gołębia 16, pokój 44 (wejście przez ul. Gołębią 18)
tel. 12 663 13 23
 

Godziny otwarcia: 

Poniedziałek 10.00 - 14.00
Wtorek          10.00 - 14.00
Środa            nieczynne
Czwartek      10.00 – 14.00
Piątek           10.00 – 14.00
Sobota          9.00 – 13.00 – tylko w dniach zjazdów