Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kontakt

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Sekretariaty studenckie

12 663 1323

Sekretariat ds. studiów stacjonarnych

Uwaga! zmiana godzin otwarcia sekretariatu ds. studenckich
od dnia 12.10.2015 r.
 
Sekretariat ds. studenckich będzie czynny
według następującego harmonogramu
 
poniedziałek  10:00 – 14:00
wtorek          10:00 – 14:00
środa            nieczynne
czwartek       11:00 – 15:00
piątek           10:00 – 14:00
 

Mgr Dorota Chmielnicka - Kierownik, tel. 12 663 14 03, pokój 43, e-mail: dorota.chmielnicka@uj.edu.pl

Danuta Kowalczyk, tel. 12 663 14 28  p. 43, e-mail:  danuta.1.kowalczyk@uj.edu.pl

Mgr Daria Borek pok. 43, tel. 12 663 13 21  e-mail: daria.borek@uj.edu.pl

Mgr Katarzyna Nęcek, tel. 12 663 13 23, pokój 44, e-mail: katarzyna.necek@uj.edu.pl

Mgr Renata Pińkowska, tel. 12 663 13 23, pokój 44, e-mail:renata.pinkowska@uj.edu.pl

Mgr Marcin Sosik, tel. 12 663 13 23, pokój 44, e-mail: m.sosik@uj.edu.pl

Mgr Agnieszka Uszko, tel. 12 663 14 51, pokój 1, e-mail: agnieszka.uszko@uj.edu.pl

Ilona Waksmundzka, tel 12 663 1451, pok. 1 ul. Gołębia 18 e-mail: ilona.waksmundzka@uj.edu.pl 

Pomoc materialna dla studentów i doktorantów

mgr Elżbieta Barczyńska, tel. 12 663 14 51, e-mail: elzbieta.barczynska@uj.edu.pl ul. Gołębia 18, pokój 1

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 10.00 - 14.00
Wtorek 10.00 - 14.00
Czwartek 11.00 – 15.00
Piątek 10.00 – 14.00
Sobota 10.00 -14.00

Sekretariat ds. studiów podyplomowych

Mgr Marcin Sosik, tel. 12 663 13 23, pokój 44, e-mail: marcin.sosik@uj.edu.pl

Mgr Renata Pińkowska, tel. 12 663 1323, pokój 44, e-mail:renata.pinkowska@uj.edu.pl

ul. Gołębia 16, pokój 44 (wejście przez ul. Gołębią 18), tel. 12 663 13 23
 

Godziny otwarcia: 

Poniedziałek 10.00 - 14.00
Wtorek 10.00 - 14.00
Środa nieczynne
Czwartek 10.00 – 14.00
Piątek 10.00 – 14.00

Sobota 9.00 – 13.00 – tylko w dniach zjazdów